Έκθεση ζωγραφικής της Renata Plonka με τίτλο “Μαγικά Χανιά” θα λειτουργήσει από τις 4 έως 13 Σεπτεμβρίου στην Πύλη Sabbionara. Για τον τόπο μας η ζωγράφος έχει πραγματοποιήσει τρεις εκθέσεις ελαιογραφίας με τον τίτλο «Ζωγραφίζω Χανιά».
Έκθεση ζωγραφικής της Renata Plonka με τίτλο “Μαγικά Χανιά” θα λειτουργήσει από τις 4 έως 13 Σεπτεμβρίου στην Πύλη Sabbionara. Για τον τόπο μας η ζωγράφος έχει πραγματοποιήσει τρεις εκθέσεις ελαιογραφίας με τον τίτλο «Ζωγραφίζω Χανιά».