Τον οδηγό ενός ασημί αυτοκινήτου αναζητούν οι αστυνομικές αρχές ως υπεύθυνο για τον θάνατο ενός 66 χρόνου λίγο πριν την Πρωτοχρονιά στην περιοχή της Παρηγοριάς στην παλιά εθνική οδό Χανίων – Κισάμου. Οι αστυνομικές αρχές αναζητούν υλικό από τις κάμερες καταστημάτων καθώς ο οδηγός φαίνεται να σταμάτησε για λίγο αρκετά μέτρα από το σημείο του δυστυχήματος!
Εντόπισαν το αυτοκίνητο – Αναζητούν τον οδηγό που παρέσυρε τον 66χρονο
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)