Η Ειδική Γραμματέας του Υπουργείου Εθνικής Άμυνας κα Καλλιόπη Παπαλεωνίδα, πραγματοποίησε επίσκεψη στα Χανιά από 14 – 18 Νοεμβρίου 2016 όπου και επισκέφθηκε την 5η ΤΑΞΠΖ, το Ναυτικό Νοσοκομείο, την 115 Π.Μ, το Πεδίο Βολής και το Ναύσταθμο Κρήτης. Η Ειδική Γραμματέας ενημερώθηκε για την αποστολή και το έργο των παραπάνω Μονάδων. Επίσης συναντήθηκε με το Σωματείο των Πολιτικών Υπαλλήλων ΥΕΘΑ Κρήτης και ενημερώθηκε για θέματα πολιτικού προσωπικού.
Επίσκεψη της Ειδικής Γραμματέας Υπουργείου Εθνικής Άμυνας στα Χανιά
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)