Τα Χανιά θα επισκεφθεί την ερχόμενη Κυριακή 15/10 ο Πρέσβης της Ολλανδίας στην Ελλάδα κ. Caspar Veldkamp, προκειμένου να εγκαινιάσει την έκθεση «Αντανακλάσεις Καταγωγής» του Φεστιβάλ Σύγχρονης Τέχνης Orange Water,
που θα πραγματοποιηθεί στο Αρχαιολογικό Μουσείο Χανίων. Αυτό γνωστοποιείται σε ανακοίνωση που υπογράφει ο Επίτιμος Πρόξενος της Ολλανδίας στην Κρήτη κ. Γιάννης Βαρδινογιάννης.
Επίσκεψη του Πρέσβη της Ολλανδίας στα Χανιά
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)