«Διεθνείς διαγωνισμοί ελαιολάδου: ο δρόμος προς τη διάκριση» είναι το θέμα της σεμιναριακής εκδήλωσης που διοργανώνουν τη Δευτέρα 4 Σεπτεμβρίου το Επιμελητήριο Χανίων και ο Διεθνής Οργανισμός Ελαιολάδου «Athena».
Το σεμινάριο θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 4 Σεπτεμβρίου στις 6 μ.μ. στην Αίθουσα διαλέξεων «Δημοσθένης Γαγάνης» του Επιμελητηρίου Χανίων (4ος όροφος).
Σεμιναριακή εκδήλωση για το ελαιόλαδο
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)