Το ανοικτό συντονιστικό της Πρωτοβουλίας Ενάντια στην Εκχώρηση του Αεροδρομίου “Δασκαλογιάννης” συνεδριάζει την Δευτέρα 6 Νοεμβρίου στις 8μ.μ. στο καφέ “Κήπος”.
Όπως ανακοινώθηκε, τη συζήτηση θα απασχολήσει ο συντονισμός της ενημερωτικής ημερίδας που αναμένεται να οργανωθεί για το ζήτημα του αεροδρομίου “Χανίων” εντός του Δεκεμβρίου.
Συνεδριάζει την Δευτέρα 6 Νοέμβρη το Συντονιστικό για το αεροδρόμιο Χανίων
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)