Τιμοληψία από τη λαϊκή αγορά των Παχιανών
Η Ένωση Προστασίας Καταναλωτών Ν. Χανίων (Ε.Π.Κ.ΧΑΝ), παραθέτει πίνακα αγροτικών προϊόντων με τις αντίστοιχες ενδεικτικές τιμές, από τιμοληψία που διενήργησε στις 8-7-2009 στην Λαϊκή Αγορά της συνοικίας των Παχιανών στην πόλη των Χανίων.
Η ενέργεια αυτή γίνεται στην προσπάθεια που καταβάλει η Ε.Π.Κ.ΧΑΝ ώστε, αφενός μεν ο καταναλωτής να μπορεί να γευτεί φρέσκα αγροτικά προϊόντα σε χαμηλές τιμές, αφετέρου δε να ενισχυθεί το αγροτικό εισόδημα.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)