Την τελευταία του πνοή άφησε ένας 39χρονος σήμερα στις 2.30 το μεσημέρι στην Δυτική παραλία του Μαραθίου. Στο σημείο έσπευσε άμεσα ο ναυαγοσώστης που έβγαλε στην ακτή τον άνδρα ο οποίος δεν είχε τις αισθήσεις του ενώ την ίδια στιγμή έφθασε και το ΕΚΑΒ. Ο 39χρονος διεκομίσθη στο Νοσοκομείο Χανίων όπου και επιβεβαιώθηκε ο θάνατος του. Τα αίτια του θανάτου του διερευνώνται.
39χρονος πνίγηκε στο Μαράθι
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)