´Κι αν έχουμε κάνει παράπονα στους αρμόδιους… Αλλά και τα Χανιώτικα νέα πριν από χρόνια παρουσίασαν πάλι αυτό το θέμα που μας απασχολεί αφού σε καθημερινή βάση βλέπουμε τον κίνδυνο που δημιουργεί αυτός ο στύλος ακριβώς στην άκρη του κεντρικού δρόμου δίπλα από την οριογραμμή´ επισημαίνει ο κ. Σοφοκλής Τζουτζουράκης, κάτοικος στα Παπαδιανά Κακοδικίου, παρακαλώντας μας να δημοσιεύσουμε άλλη μια φορά αυτή την απαράδεκτη κατάσταση, πριν συμβεί δυστύχημα.
Γ.Η.Κ.