Στα ΜΜΕ, τηλεοπτικά και έντυπα, κυρίως του κέντρου στο δελτίο καιρού μας πληροφορούν τις τελευταίες μέρες για θερμοκρασίες στα Χανιά με ελάχιστη 14 και 15 βαθμούς. Ας πληροφορηθούν όμως πως στην περιοχή των Χανίων όπου διαμένει ο γράφων και συγκεκριμένα στην περιοχή όπου είναι το νέο LIDL, στο Σόδυ του Προφ. Ηλία, τώρα τρεις ημέρες, την έκτη πρωινή ώρα η θερμοκρασία είναι οκτώ βαθμοί και η υγρασία πρωτοφανής!
Α.Π.