Παράπονα και χθες από υποψηφίους, οι οποίοι τηλεφώνησαν στα ´Χανιώτικα νέα´ για να διαμαρτυρηθούν επειδή σε κάποιες περιπτώσεις είτε δεν δημοσιεύτηκε ο αριθμός των ψήφων που έλαβαν είτε δημοσιεύτηκε λάθος, όπως έλεγαν. Τα ´Χανιώτικα νέα´ όμως δεν φέρουν ευθύνη. Δημοσίευσαν τα αποτελέσματα όπως ακριβώς είναι αναρτημένα στον ιστότοπο της Νομαρχίας. Ετσι κι αλλιώς, τα οριστικά αποτελέσματα θα εγκριθούν από το Πρωτοδικείο. Αυτά δεν θα χωράνε αμφιβολίες…
Γ. ΛΥΒ.