Σχολιάσαμε προχθές την ασφαλτόστρωση σε τμήμα του παλιού λιμανιού, γράφοντας: Aντε και στη διαγράμμιση. Και έγινε. Χθες, κάποιοι πολίτες εξέφρασαν την αντίθεσή τους στην ασφαλτόστρωση με το παράδοξο: Eκαναν διαγράμμιση! Λέτε να δούμε και φωτεινή σηματοδότηση; Και για να σοβαρευτούμε: Επιτέλους, το λιμάνι χρειάζεται την προστασία μας. Ταιριάζει στ? αλήθεια η άσφαλτος στο σημαντικό αυτό μνημείο της πόλης μας;
Γ. ΛΥΒ.