ΣΥΝΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ Κον ΓΑΡΕΔΑΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΟΥ,,, ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ,ΣΥΝΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ,ΠΟΥ ΑΞΙΑ ΕΧΟΥΝ ΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΤΟΠΙΚΗ ΜΑΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΨΙΛΑ ΕΠΙΠΕΔΑ,Κ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΜΑΝΩΛΗ ΤΟΝ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΠΟΥ ΜΕ ΜΕΡΑΚΙ,ΤΑΛΕΝΤΟ, Κ ΓΝΩΣΗ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΟ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ,ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ,..ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ Κ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΖΩ ΟΛΑ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
Μπραβο στο Μανωλη που κραταει τη προβολη του αθληματος ψηλα και βλεπουμε κατι οσοι δε καταφεραμε να βρεθουμε εκει!!
Μπράβο Μανώλη.Ευχαριστούμε
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΧΑΝΙΩΤΙΚΑ ΝΕΑ ΠΟΥ ΠΑΡΑΧΩΡΟΥΝ ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΒΑΛΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΝΩΛΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥ..
ΣΥΝΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ Κον ΓΑΡΕΔΑΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΤΟΥ,,, ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ,ΣΥΝΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ,ΠΟΥ ΑΞΙΑ ΕΧΟΥΝ ΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΤΟΠΙΚΗ ΜΑΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΨΙΛΑ ΕΠΙΠΕΔΑ,Κ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΜΑΝΩΛΗ ΤΟΝ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗ ΠΟΥ ΜΕ ΜΕΡΑΚΙ,ΤΑΛΕΝΤΟ, Κ ΓΝΩΣΗ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΟ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ,ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ,..ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ Κ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΖΩ ΟΛΑ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
Μπραβο σε ολους εσας που ακομα και κατω απο αυτες τις συνθηκες δειχνετε σε ολο τον κοσμο οτι μπορειτε να προσφερετε πολλα εστω και με λιγα…