Ο Μελισσοκομικός Σύλλογος Νομού Χανίων “Η ΜΕΛΙΣΣΑ”, ανταποκρινόμενο σε σχετικό αίτημα, καλεί τα μέλη του να συνεισφέρουν σε μέλι (οποιασδήποτε συσκευασίας μπορεί και θέλει ο καθένας), στο “Χαμόγελο του Παιδιού”.
Η παράδοση θα γίνεται στο τυποποιητήριο του Γραμματέα του συλλόγου, Μιχάλη Μπλεμπλιδάκη και κατόπιν συνεννοήσεως στο τηλέφωνο 6944351165, έως και την Παρασκευή 10 Απριλίου.
Αλληλεγγύη με… γεύση μέλι
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)