Αναστάτωση προκλήθηκε στην Παλιά Πόλη των Χανίων το μεσημέρι της Δευτέρας από φωτιά που ξέσπασε σε υποσταθμό της ΔΕΗ στην οδό Δημητρίου Δούκα παράλληλο της οδό Ζαμπελίου στο παλιό λιμάνι. Η φωτιά αντιμετωπίσθηκε γρήγορα από την Πυροσβεστική Υπηρεσία που έφτασε στο σημείο με δύο οχήματα και 7 πυροσβέστες.
Αναστάτωση από φωτιά σε υποσταθμό της ΔΕΗ (φωτ.)
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)
Αναστάτωση προκλήθηκε στην Παλιά Πόλη των Χανίων το μεσημέρι της Δευτέρας από φωτιά που ξέσπασε σε υποσταθμό της ΔΕΗ στην οδό Δημητρίου Δούκα παράλληλο της οδό Ζαμπελίου στο παλιό λιμάνι. Η φωτιά αντιμετωπίσθηκε γρήγορα από την Πυροσβεστική Υπηρεσία που έφτασε στο σημείο με δύο οχήματα και 7 πυροσβέστες.