Η προγραμματισμένη για την Παρασκευή 19 Φεβρουαρίου στις 11 το πρωί ημερίδα Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος στην αίθουσα Πολιτιστικών Εκδηλώσεων του Δήμου Καντάνου-Σελίνου στην Παλαιόχωρα, με θέμα: “Κανόνες ασφαλούς πλοήγησης στο Διαδίκτυο – cyberbullying”, με ομιλητή τον Υποστράτηγο Μαν. Σφακιανάκη, αναβάλλεται λόγω εκτάκτου κωλύματος του ομιλητή, όπως ανακοινώθηκε εκ του Δήμου Καντάνου-Σελίνου.
Αναβολή ημερίδας με τον Μ. Σφακιανάκη στην Παλαιόχωρα
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)