Την αναβολή της σημερινής προεκλογικής δραστηριότητας γνωστοποίησε ο υποψήφιος Δήμαρχος Πλατανιά Ιωάννης Κασσελάκης «λόγω του απροσδόκητου χαμού του συνδημότη μας Μανούσου Κ. Δημητρουλάκη αναβάλλεται οποιαδήποτε δραστηριότητα του Συνδυασμού για σήμερα 27/9/2023. Εκφράζουμε τη βαθιά μας θλίψη και τα συλλυπητήρια μας στην οικογένεια και τους οικείους του» ανέφερε σχετικά.
Αναβολή προεκλογικής δραστηριότητας του συνδυασμού Κασσελάκη
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)