Η πρώτη ανοιχτή εκδήλωση – συζήτηση για τη δημιουργία ενός συντονισμού ενάντια στις διακοπές νερού/ρεύματος θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 1/10 στις 19:00 στην αυλή της κατάληψης στον λόφο Καστέλι.
Μέσω σχετικής ανακοίνωσης η Συνέλευση Αυτοδιαχείρισης στον Λόφο Καστέλι, καλεί «οποιοδήποτε συλλογικότητα/σωματείο κτλ. θέλει να κάνει τοποθέτηση (περίπου 5 λεπτών) να ενημερώσει από πριν, στέλνοντας mail στο sinelefsi_pef@riseup.net».
Ανοιχτή εκδήλωση ενάντια σε διακοπές νερού/ρεύματος
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)