Αθώος λόγω αμφιβολιών κρίθηκε από το Μονομελές Πλημμελειοδικείο Χανίων ο εκπρόσωπος από το Κοινωνικό Στέκι – Στέκι Μεταναστών μετά από μήνυση της Αστυνομικής Διεύθυνσης Χανίων σύμφωνα με την οποία το Κοινωνικό Στέκι-Στέκι Μεταναστών κατηγορούνταν για διατάραξη της ησυχίας των περιοίκων κατά τη διοργάνωση του 12ου Αντιρατσιστικού Φεστιβάλ.
Αθωώθηκε λόγω αμφιβολιών ο εκπρόσωπος του Kοινωνικού Στεκιού
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)