Διαδικτυακά θα πραγματοποιηθεί η σημερινή συνεστίαση του Ροταριανού Ομίλου Χανίων, κοινή μετά του 1ου Ροταριανού Κοινοτικού Σώματος εν Ελλάδι εις Αζωγυρέ Σελίνου, στις 20:15.
Η συνεστίαση θα πραγματοποιηθεί μέσω της πλατφόρμας zoom
στην παρακάτω διεύθυνση https://us04web.zoom.us/j/78596264320 και η συνάντηση θα είναι πιλοτική διάρκειας 30 λεπτών.
Ομιλητής θα είναι ο Οικονομικός Αναλυτής και Επιχειρησιακός σύμβουλος Παναγιώτης Μπατσαρισάκης, με θέμα «Οικονομική ανασυγκρότηση της Ελλάδος μετά την πανδημία του κορωνοϊού».
Διαδικτυακή συνεστίαση στον Ροταριανό Ομιλο
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)