Ο Δήμος Πλατανιά γνωστοποιεί ότι στο πλαίσιο εργασιών αντιπλημμυρικών έργων στην Κοινότητα Φουρνέ, θα διακοπεί η κυκλοφορία στον κεντρικό δρόμο της Κοινότητας και η κυκλοφορία των οχημάτων θα πραγματοποιείται μέσω παρακείμενων οδών, βάσει της σήμανσης και των οδηγιών που θα δίνονται από τον ανάδοχο του έργου.
Η διακοπή θα ισχύει από την Τρίτη 03/03/2020 έως και την Παρασκευή 27/03/2020, εκτός αν οι εργασίες ολοκληρωθούν νωρίτερα.
Διακοπή κυκλοφορίας στην Κοινότητα Φουρνέ
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)