Η Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Χανίων ενημερώνει ότι από Δευτέρα 4 Μαρτίου 2024 θα πραγματοποιηθεί διακοπή της κυκλοφορίας σε τμήμα της οδού Ακτής Μιαούλη από τη συμβολή της με την οδό Κύπρου μέχρι την οδό Νικηφόρου Φωκά στην περιοχή Κουμ Καπί.
Η διακοπή της κυκλοφορίας πραγματοποιείται στο πλαίσιο εργασιών που υλοποιούνται για
το έργο “ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΚΤΥΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ Δ.Ε. ΧΑΝΙΩΝ”.
Διακοπή κυκλοφορίας στο Κουμ Καπί
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)