Ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων του 2ου Γυμνασίου Χανίων σε συνεργασία με τον Σύλλογο Διδασκόντων του σχολείου διοργανώνει διάλεξη με θέμα «Το άγχος της επίδοσης και η διαχείριση του». Σύμφωνα με το σχετικό δελτίο τύπου, “η διάλεξη θα γίνει αύριο, στις 06:30 μμ. στην αίθουσα πολλαπλών εκδηλώσεων του σχολείου, στην οδό Κοραή. Ομιλήτρια στην εκδήλωση θα είναι η κ. Νεκταρία Σκουλάκη, Παιδοψυχίατρος, Αναπληρώτρια Υπεύθυνη του δικτύου πολλαπλής παρέμβασης του Ο.ΚΑ.ΝΑ. Χανίων.”
Διάλεξη για το άγχος και τη διαχείρησή του στο 2ο Γυμνάσιο Χανίων
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)