Ο Δήμος Πλατανιά , ως Εταίρος του Προγράμματος Επισιτιστικής και Βασικής Υλικής Συνδρομής (ΤΕΒΑ/FEAD), παράλαβε και και θα διανείμει στους ωφελούμενους του, είδη παντοπωλείου {ΡΥΖΙ – ΦΑΚΕΣ – ΖΑΧΑΡΙ – ΦΑΣΟΛΙΑ – ΖΥΜΑΡΙΚΑ και ΠΑΞΙΜΑΔΙΑ}
Η διανομή, σύμφωνα με σχετική ανακοίνωση, θα γίνεται από το Δημαρχείο Πλατανιά, στο Γεράνι, ΜΟΝΟ την ΤΡΙΤΗ 30 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018 και από τις 09:00 έως τις 13:00.
Οι ενδιαφερόμενοι- ωφελούμενοι θα πρέπει να έχουν μαζί τους την αστυνομική ταυτότητα ή το διαβατήριο τους , καθώς και το ΑΜΚΑ του δικαιούχου , τυπωμένο από ΚΕΠ.
Διανομή ειδών παντοπωλείου σε ωφελούμενους ΤΕΒΑ στο Γεράνι
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)