Ο Δήμος Χανίων ενημερώνει ότι την Τετάρτη 1/6/2016 και ώρες 9:00-13:00 θα παραδοθούν ντομάτες στους ωφελούμενους του Κοινωνικού Παντοπωλείου και του Προγράμματος Επισιτιστικής και Βασικής Υλικής Συνδρομής (ΤΕΒΑ). Η διανομή θα γίνει από την αποθήκη του Δήμου στη Ρεγγίνα, Κύπρου 8. Οι δικαιούχοι παρακαλούνται να έχουν μαζί τους την κάρτα του Κοινωνικού Παντοπωλείου ή την αίτηση του ΤΕΒΑ και την ταυτότητά τους.
Διανομή τροφίμων από τον Δήμο Χανίων
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)