Κάτω από αυστηρά μέτρα ασφαλείας διεξάγεται στο Μικτό Ορκωτό Εφετείο Κρήτης το πρωί της Δευτέρας η δίκη για το διπλό φονικό στα Ανώγεια. Η δίκη ξεκίνησε με σχολιασμούς εγγράφων από μεριάς των συνηγόρων υποστήριξης της κατηγορίας και υπεράσπισης. Ακολουθεί η απολογία του κατηγορούμενου και αναμένεται σήμερα να υπάρξει και η πρόταση της Eισαγγελεώς έδρας.
Διπλό φονικό στα Ανώγεια: Σήμερα η απολογία του κατηγορούμενου
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)