Ο Δήμος Χανίων μέσω σχετικής ανακοίνωσης ο δήμος Χανίων «στo πλαίσιo της υλοποίησης του προγράμματος “Επισιτιστική και Βασική Υλική Συνδρομή ΤΕΒΑ / FEAD” θα προβεί στη διανομή ειδών παντοπωλείου (ρύζι, φασόλες, φάκες, κρέας,πατάτες, κρεμμύδια).
Δικαιούχοι είναι μόνο οι ωφελούμενοι του ΤΕΒΑ, όπως έχουν διαμορφωθεί σύμφωνα με την εφαρμογή του ΚΕΑ.
Η διανομή θα πραγματοποιηθεί στους δικαιούχους από το χώρο της αποθήκης του Δήμου στη ΡΕΓΓΙΝΑ (Κύπρου 8) αύριο, Τρίτη 9 Απριλίου και την Τετάρτη 10 Απριλίου, από τις 08:30 έως τις 13:00, προσκομίζοντας οπωσδήποτε την έγκριση ΤΕΒΑ – ΚΕΑ και το ΑΜΚΑ τους»
Δωρεάν διανομή ειδών παντοπωλείου σε δικαιούχους προγράμματος ΤΕΒΑ / FEAD
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)