Από τη ΔΟΥ Χανίων ανακοινώθηκε ότι σύμφωνα με τις Οδηγίες και τις Διαταγές της Διοίκησης της Α.Α.Δ.Ε., από 1 Ιουνίου η ελεύθερη είσοδος στα Τμήματα και τα Γραφεία της Δ.Ο.Υ. δεν επιτρέπεται. Η είσοδος επιτρέπεται μόνο κατόπιν προσυνεννόησης, (ραντεβού). Η προσυνεννόηση, (ραντεβού), ή τα αιτήματα των συναλλασσομένων θα υποβάλλονται, μόνο μέσω email ή μέσω fax ή μέσω τηλεφώνου. Σε περίπτωση κατά την οποία κριθεί απαραίτητη η αυτοπρόσωπη παρουσία στην Δ.Ο.Υ., αυτή θα πραγματοποιείται μόνο με μάσκα χωρίς βαλβίδα την οποία θα φέρει ο πολίτης.
ΔΟΥ Χανίων: Τρόποι λειτουργίας
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)
Θέλω να βγάλω ΑΦΜ στην κόρη μου.εμσννουελα Μαυρογιάννη
θελω να βγαλω ΑΦΜ σην χανια για να μπορο να δυλενω