Πασχαλιάτικη δράση διοργανώνουν οι δομές του Δ.Ο.ΚΟΙ.Π.Π. ΚΑΠΗ Ακρωτηρίου και Κέντρο Π.Δ. Αγίου Ιωάννη, με παιδιά Δημοτικού σχολείου, αύριο Πέμπτη στις 11 π.μ., αφιερωμένη στα παιδιά της Παιδιατρικής Κλινικής του Γ.Ν.Χ..
Πασχαλιάτικη δράση διοργανώνουν οι δομές του Δ.Ο.ΚΟΙ.Π.Π. ΚΑΠΗ Ακρωτηρίου και Κέντρο Π.Δ. Αγίου Ιωάννη, με παιδιά Δημοτικού σχολείου, αύριο Πέμπτη στις 11 π.μ., αφιερωμένη στα παιδιά της Παιδιατρικής Κλινικής του Γ.Ν.Χ..