Τα εγκαίνια του νέου Βρεφονηπιακού Σταθμού Πυθαρίου στο Ακρωτήρι διοργανώνει ο
Δημοτικός Οργανισμός Κοινωνικής Πολιτικής & Παιδείας του Δήμου Χανίων (Δ.Ο.ΚΟΙ.Π.Π.)
τη Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου στις 5.30 μ.μ. στον χώρο που στεγάζεται ο Σταθμός στο πρώην Δημαρχείο Ακρωτηρίου, στο Πυθάρι, παρουσία του δημάρχου Χανίων, Παναγιώτη Σημανδηράκη και του προέδρου του Δ.Ο.ΚΟΙ.Π.Π., Στέλιου Βαλυράκη.
Εγκαίνια νέου Βρεφονηπιακού Σταθμού στο Πυθάρι
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)