Στα Χανιά θα βρεθεί το Σάββατο 6 Μαίου ο αντιπρόεδρος της Ν.Δ. Κωστής Χατζηδάκης. Όπως ανακοίνωσε η ΝΟ.Δ.Ε. Χανίων, ο π. υπουργός θα μιλήσει στην εκδήλωση – συνεστίαση που θα διοργανωθεί στο κέντρο “ΚΑΝΑΡΙΑ”, επί της οδού Λ. Ηρακλείου (έναντι Αστυνομικού Μεγάρου). Επίσης την εκδήλωση θα πλαισιώσουν μουσικά οι: Νίκος Ζωιδάκης, συγκρότημα Ευάγγελου και Γεωργίου Νικολουδάκη. Όπως ανακοινώθηκε, προσκλήσεις διατίθενται από τους Προέδρους των Τοπικών Οργανώσεων, από μέλη της Eπιτροπής Οργανώσεως της εκδηλώσεως (κ. Κώστα Ρουσάκη – τηλ. 6934916662, και κα Κυριακή Τραχαλάκη-Λουφαρδάκη – τηλ. 6945798709) και από τον Πρόεδρο της ΝΟ.Δ.Ε. (Εμμ. Κελαϊδή – τηλ. 6983516146).
Εκδήλωση ΝΟΔΕ με τον Κωστή Χατζηδάκη
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)