Ολοκληρώθηκαν με επιτυχία οι εκδηλώσεις του ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ για τον εορτασμό της Παγκόσμιας Ημέρας κατά των Ναρκωτικών σε Ηρά- κλειο, Χανιά και Λασίθι. Οπως αναφέρεται σε σχετική ανακοίνωση, μικροί και μεγάλοι, βρέθηκαν σε γήπεδα, θέατρα και πλατείες για να γιορ- τάσουν μαζί με μέλη, εθελοντές και προσωπικό του ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ την Παγκόσμια Ημέρα κατά των Ναρκωτικών. Η συμβολή της Τοπικής Αυτοδιοίκησης, των τοπικών φορέων, των χορηγών, εθελοντών και Μ.Μ.Ε. ήταν καθοριστική για την επιτυχία των εκδηλώσεων.
Εκδηλώσεις κατά των ναρκωτικών
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)