Ο Πανελλήνιος Σύλλογος Αρωγής και Αλληλεγγύης Οικογενειών Θυμάτων Τροχαίων Δυστυχημάτων «Ο Άγιος Χριστόφορος», καλεί τα μέλη του, την Δεύτερα 19 Νοεμβρίου 2018 στο καφέ ROUAL SUN στις 5 το απόγευμα για απολογιστική συνέλευση και στη συνέχεια εκλογή νέου διοικητικού συμβουλίου και εξελεγκτικής επιτροπής.
Όπως αναφέρει η σχετική ανακοίνωση «σε περίπτωση που δεν υπάρξει απαρτία θα επαναληφθεί η διαδικασία την Παρασκευή 23 Νοέμβριου 2018 την ιδία ώρα και στον ίδιο τόπο»
Εκλογοαπολογιστική συνέλευση του συλλόγου “Αγ. Χριστόφορος”
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)