Καλά στην υγεία της είναι η 22χρονη κοπέλα που είχε τραυματιστεί σοβαρά όταν το αυτοκίνητο της συγκρούστηκε με λεωφορείο στους Αγίους Αποστόλους. Σύμφωνα με πληροφορίες από το Νοσοκομείο Χανίων, η κοπέλα νοσηλεύεται στην ορθοπεδική κλινική ενώ πρόκειται να μεταρθεί σε μονάδα της Αθήνας από όπου κατάγεται. Η 22χρονη έφερε χτυπήματα στο κεφάλι, κατάγματα στα πλευρά και στο πόδι ενώ αυτή τη στιγμή δεν διατρέχει κανένα κίνδυνο.
Αισιόδοξοι οι γιατροί για την 22χρονη που τράκαρε στα Χανιά
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)