Ο Σύλλογος Εργαζομένων του Γενικού Νοσοκομείου Χανίων και η Ενωση Ιατρών ΕΣΥ Νομού Χανίων σε συνεργασία με το Εργατοϋπαλληλικό Κέντρο Χανίων διοργανώνουν μία σημαντική ΣΥΖΗΤΗΣΗ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ που αφορά «στο μέλλον της υγείας στον Νομό μας στις 31 Ιανουαρίου 2024 ημέρα Τετάρτη και ώρα 18.00 μμ στην αίθουσα Συνελεύσεων του Εργατικού Κέντρου Χανίων ( Μάρκου Μπότσαρη 68)»
Ενημέρωση για τη λειτουργία του νοσοκομείου Χανίων
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)