Η Ένωση Γονέων και Κηδεμόνων του Δήμου Χανίων και ο Αθλητικός Σύλλογος Χειροσφαίρισης Ωρίωνας Χανίων διοργανώνουν, την Κυριακή 30 Σεπτεμβρίου και ώρες 18:00-20:00 στην Αίθουσα Συνεδριάσεων της Συνεταιριστικής Τράπεζας Χανιών (Ελευθερίου Βενιζέλου 28-32), Ενημερωτική Ομιλία για Γονείς με θέμα «Πως να διαπαιδαγωγήσουμε τα παιδιά μας στο κόσμο των νέων τεχνολογιών και του διαδικτύου». Η είσοδος είναι ελεύθερη.
Ενημερωτική ομιλία για γονείς
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)