Την Πέμπτη 12 Ιουλίου 2018 και ώρα 19:00 θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα του ΤΕΕ Τμήμα Δυτικής Κρήτης (Νεάρχου 23) ενημερωτική συνάντηση σχετικά με την 1η προκήρυξη παρεμβάσεων Δημοσίου χαρακτήρα στα πλαίσια του Τοπικού προγράμματος CLLD/LEADER (ΤαΠΤοΚ) της Ομάδας Τοπικής Δράσης (Ο.Τ.Δ.) Ο.Α.Κ. Α.Ε. Η συνάντηση θα λάβει χώρα σε συνεργασία με την Παγκρήτια Ένωση Πολιτιστικών Συλλόγων και την Ένωση πολιτιστικών Φορέων Επαρχίας Κισσάμου.
Ενημερωτική συνάντηση για το LEADER στο ΤΕΕ- τμήμα Δ. Κρήτης
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)