Ο υποψήφιος Δήμαρχος Χανίων, κ. Γρηγόρης Αρχοντάκης, επικεφαλής του Συνδυασμού «Χανιά- Επόμενη Μέρα», συνοδευόμενος από υποψήφιους του Συνδυασμού του, θα επισκεφθεί την Τρίτη 26/03/2019 και ώρα 13:00, τον Οργανισμό Ανάπτυξης Κρήτης- Ο.Α.Κ. Α.Ε., όπου θα έχει συνάντηση με τον Διευθύνων Σύμβουλο, μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου καθώς και με Στελέχη του Οργανισμού, όπως αναφέρεται σε σχετική ανακοίνωση του.
Επισκέψεις Συνδυασμού «Χανιά- Επόμενη Μέρα»
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)