Συνεχίζονται οι εργασίες ασφαλτόστρωσης επί του ΒΟΑΚ στο πλαίσιο του έργου «Βελτιώσεις – συντηρήσεις νέας και παλαιάς εθνικής οδού ΠΕ Κρήτης για τα έτη 2020-2022» και
για τον λόγο αυτό «από αύριο Τετάρτη 01-03-2023 και μέχρι τις 07-03-2023 θα εκτελούνται εργασίες ασφαλτόστρωσης στον κόμβο του Φόδελε επί του ΒΟΑΚ. Η κυκλοφορία θα διεξάγεται κανονικά και ο κόμβος του Φόδελε θα παραμείνει ανοιχτός. Παρακαλούνται οι οδηγοί των οχημάτων να τηρούν την εγκεκριμένη εργοταξιακή σήμανση».
Εργασίες ασφαλτόστρωσης στον κόμβο του Φόδελε στο ΒΟΑΚ
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)