Η Πολιτική Προστασία του Δήμου Κισσάμου, ο Ερυθρός Σταυρός (τμήμα Κισσάμου), η Νεολαία Κισσάμου και ο Πολιτιστικός Σύλλογος Δραπανιά, απευθύνουν κάλεσμα σε όλους, στην εθελοντική δράση καθαρισμού της παραλίας του Δραπανιά που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 5 Φεβρουαρίου.
Σημείο εκκίνησης ορίζεται το Δημαρχείο Κισσάμου στις 14.30. Θα παρέχονται σακούλες και γάντια.
Εθελοντικός καθαρισμός στον Δραπανιά
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)