» Απαράδεκτες εικόνες στο πεζοδρόμιο επί της οδού Μπουνιαλή καθώς κάποιοι σκέφτηκαν να πετάξουν μια σακούλα με οικοδομικό υλικό το οποίο εμποδίζει την κυκλοφορία των πεζών.
Πόσα μικρά παιδάκια περνάνε από το κεντρικό αυτό σημείο, τα οποία μπορεί και να χτυπήσουν και να έρθουν σε επαφή με αυτό το υλικό; Τα πεζοδρόμια είναι για τους πεζούς και ο κάδος είναι δίπλα· δεν πετάμε τα διάφορα σκουπίδια όπου βρούμε σκεπτόμενοι μονάχα πώς θα τα ξεφορτωθούμε. Αλλά προφανώς έτσι τους βόλεψε…