Γραπτές εξετάσεις για την απόκτηση Πιστοποιητικού Επαγγελματικής Επάρκειας Οδικού Μεταφορέα Επιβατών ή Εμπορευμάτων της περιόδου Μαρτίου 2019 προκηρύχθηκαν από την Δ/νση Μεταφορών και Επικοινωνιών της Περιφερειακής Ενότητας Χανίων.
Οι εξετάσεις θα διενεργηθούν στις 27 Μαρτίου στην αίθουσα των σημάτων της Δ/νσης Μεταφορών και Επικοινωνιών (στη οδό Νεροκούρου 30). Η ώρα έναρξης των εξετάσεων είναι 10.00.
Εξετάσεις άδειας Οδικού Μεταφορέα Επιβατών ή Εμπορευμάτων
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)