Ή Διεύθυνση Δασών Χανίων ενημερώνει ότι οι εξετάσεις των υποψηφίων νέων κυνηγών θα διεξάγονται αποκλειστικά στο χώρο της Διεύθυνσης Δασών Χανίων ώρα 09.00 π.μ, Πέμπτη 4η , 11η, 18η και 25η / Αύγουστου και Πέμπτη 1η ,8η , 15η και 29η / Σεπτέμβριου.
Για την λοιπή κυνηγετική περίοδο οι εξετάσεις θα διεξάγονται και κάθε δεύτερη και τελευταία Πέμπτη του μήνα .
Υπεύθυνο της όλης διαδικασίας το Γραφείο Θήρας της Διεύθυνσης Δασών τηλ:28210 84208
Εξετάσεις για υποψήφιους νέους κυνηγούς στα Χανιά
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)