1 από 8
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2019/10/DSC06380.jpg?resize=560%2C420&ssl=1)
Εκπληκτική διακύμανση χθες στη Σούδα όπου ο Αρης παρότι έχανε μέχρι το 88' τελικά νίκησε με 3-2 τον Τιτάνα.
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2019/10/DSC06372.jpg?resize=560%2C420&ssl=1)
Ισόπαλο 1-1 έληξε το παιχνίδι του Ηρακλή Ν. με τον Γρανίτη.
Εδώ ο Κουλούρης των φιλοξενουμένων σε μία προσπάθειά του.
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2019/10/DSC06346.jpg?resize=560%2C420&ssl=1)
Ο Μινώταυρος νίκησε εύκολα 5-0 τον Χάλη και εξασφάλισε την πρόκριση στους "16". Εδώ οι παίκτες του πανηγυρίζουν για το 3o γκολ που σημείωσε ο εικονιζόμενος (αριστερά) Τιχομίροφ ο οποίος πέτυχε χατ τρικ ενώ έφτιαξε και το τελευταίο γκολ.
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2019/10/DSC06329.jpg?resize=560%2C420&ssl=1)
Ο Πατελάκης ήταν ο μεγάλος πρωταγωνιστής χθες για τον Απόλλωνα. Πέτυχε 3 γκολ, έχασε πέναλτι ενώ κέρδισε και δύο πέναλτι. Εδώ το πρώτο στο 41' από τον Χαιρετάκη που είδε και την κόκκινη κάρτα.