«θα κόψουμε πρώτοι το νήμα στον δεύτερο γύρο» ανακοινώθηκε από το επιτελείο του Γιώργου Καμίνη και εκφράζεται «ικανοποίηση για το γεγονός ότι η ανεξάρτητη υποψηφιότητά του υπερέβη την άγρια κομματική πόλωση».
Γ. Καμίνης: Θα κόψουμε πρώτοι το νήμα
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)
«θα κόψουμε πρώτοι το νήμα στον δεύτερο γύρο» ανακοινώθηκε από το επιτελείο του Γιώργου Καμίνη και εκφράζεται «ικανοποίηση για το γεγονός ότι η ανεξάρτητη υποψηφιότητά του υπερέβη την άγρια κομματική πόλωση».