πάντως παρόλο που κατα πόσο φαίνεται είναι υποστηρικτής του σύριζαστην παρούσα φάση ( δείχνει να είναι υπέρ τους δηλαδή) πετάει ωραίες ατάκες κι ας μην συμφωνώ,είναι έξυπνα δωσμένες δηλαδή, αναπαράγει καθημερινές φρασιολογίες αλλά με έξυπνο τρόπο ,δηλαδή πολύ έχουν πεί ότι θα σκίσει το μνημόνιο αλλά λίγοι το έχουν εκφράσει τόσο έξυπνα,
κάνει πραγματικά απίθανους συνειρμούς ,και το προηγούμενο σκετσι που είχε παρομοιάσει την θηλιά της κρεμάλας με την γραβάτα ήταν πολύ έξυπνο και πραγματικά πολύ έξυπνος συνειρμός( αν και ξαναλέω δεν είμαι αυτών των απόψεων παρα ταύτα του αναγνωρίζω το ταλέντο,το δημιουργικό του ταλέντο γιατί αυτό που πιστεύει το λέει δημιυργικά και όχι στείρα και έχει μεγάλη σημασία αυτό πιστέψτεμαι
πάντως παρόλο που κατα πόσο φαίνεται είναι υποστηρικτής του σύριζαστην παρούσα φάση ( δείχνει να είναι υπέρ τους δηλαδή) πετάει ωραίες ατάκες κι ας μην συμφωνώ,είναι έξυπνα δωσμένες δηλαδή, αναπαράγει καθημερινές φρασιολογίες αλλά με έξυπνο τρόπο ,δηλαδή πολύ έχουν πεί ότι θα σκίσει το μνημόνιο αλλά λίγοι το έχουν εκφράσει τόσο έξυπνα,
κάνει πραγματικά απίθανους συνειρμούς ,και το προηγούμενο σκετσι που είχε παρομοιάσει την θηλιά της κρεμάλας με την γραβάτα ήταν πολύ έξυπνο και πραγματικά πολύ έξυπνος συνειρμός( αν και ξαναλέω δεν είμαι αυτών των απόψεων παρα ταύτα του αναγνωρίζω το ταλέντο,το δημιουργικό του ταλέντο γιατί αυτό που πιστεύει το λέει δημιυργικά και όχι στείρα και έχει μεγάλη σημασία αυτό πιστέψτεμαι