Γυρίσματα της σειράς “Μπρούσκο” ο νέος κύκλος της οποίας, μετά την επιτυχία του πρώτου, αναμένεται να συντροφεύσει τους τηλεθεατές τον ερχόμενο χειμώνα, έγιναν το βράδυ της Παρασκευής στο παλιό λιμάνι των Χανίων. Τα γυρίσματα απαθανάτισαν με τις φωτογραφικές τους μηχανές και τα κινητά τους τηλέφωνα μικροί και μεγάλοι Χανιώτες και επισκέπτες που βρέθηκαν στο παλιό λιμάνι.
Γυρίσματα για το “Μπρούσκο” στο παλιό λιμάνι των Χανίων
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)
το σωστό είναι απαθανάτισαν και όχι “Τα γυρίσματα αποθανάτισαν..”
καλημέρα