Δείτε αναλυτικά την σταυροδοσία στον Δήμο Πλατανιά. Υπενθυμίζεται ότι ο συνδυασμός Αυτοδιοικητική Συνεργασία Πολιτών με επικεφαλής τον Γιάννη Μαλανδράκη κερδίζει 15 έδρες, ο συνδυασμός Δημοτική Κίνηση Πλατανιά – Πρόοδος Ανάπτυξη με επικεφαλής τον Γιάννη Κασσελάκη καταλαμβάνει 8 έδρες και η Λαϊκή Συσπείρωση Πλατανιά με επικεφαλής τον Δημήτρη Ανθούση καταλαμβάνει 2 έδρες.
Η σταυροδοσία στον Δήμο Πλατανιά
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)