Εικαστική έκθεση της Ρούλας Μουντάκη και του Μάρκου Ποθουλάκη με διακοσμητικά αντικείμενα από μέταλλο, φωτιζόμενες και διακοσμητικές κατασκευές με την τεχνική του papier mache και χειροποίητο κόσμημα με ενεργειακούς ημιπολύτιμους λίθους θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 24 Ιουνίου στην αίθουσα ΛΕΚΤΟΡΙΟ (Μίνωος 31, Χανιά). Η έκθεση θα διαρκέσει από 26 Ιουνίου με ωράριο λειτουργίας 6 – 10 μ.μ. καθημερινά.