Ημερίδα ενημέρωσης αναφορικά με τα νέα φορολογικά μέτρα με κεντρικό ομιλητή τον κ. Δημήτριο Χριστοφοράκη, Γενικό Γραμματέα της ΠΟΦΕΕ, θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο (20/01) στις 11 το πρωί, στον 4ο όροφο του ΕΒΕΧανίων (Ελ.Βενιζέλου 4 – Χανιά) όπως ανακοινώθηκε από την ΟΕΒΕΝΧ ενώ την ίδια μέρα στις 20:30 θα πραγματοποιηθεί χοροεσπερίδα για την κοπή της πίτας της Ομοσπονδίας στο κέντρο «ΚΑΝΑΡΙΝΙΑ» (Ηρακλείου 27 – Χανιά).
Και στις δύο εκδηλώσεις θα παραβρεθεί ο Πρόεδρος της ΓΣΕΒΕΕ κ. Γεώργιος Καββαθάς
Ημερίδα με τον Δ. Χριστοφοράκη από την ΟΕΒΕΝΧ
![](https://i0.wp.com/www.haniotika-nea.gr/media/2021/07/Ad-728x90-1.jpg?fit=728%2C90&ssl=1)